Egypt - bungalovy - First Minute - recenze

Zobrazeno 1-6 z celkem 6

Egypt - bungalovy - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Egypt - bungalovy - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 80 % má podle 50 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Panorama Bungalows. V termínu od 28.7. do 4.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 519 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 16 % z původní ceny 17 285 Kč. Do lokality Hurghada, kde se ubytování Panorama Bungalows nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Egyptě s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Egypt - bungalovy - First Minute - recenze

Nejlevnější Egypt - bungalovy - First Minute - recenze

Nejlevnější dovolenou Egypt - bungalovy - First Minute - recenze pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Panorama Bungalows. Svou rekreaci v období od 15.5. do 22.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 13 381 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 13 % z původní ceny 15 380 Kč. Panorama Bungalows je situován v letovisku Hurghada. Doprava do letoviska Hurghada je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Egyptě s průměrnou recenzí 80 % dle 50 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Egypt - bungalovy - First Minute - recenze

Egypt - bungalovy - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Egyptě? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Panorama Bungalows v letovisku Hurghada. V období od 14.7. do 21.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 519 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 80 % podle 50 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 16 % z původní ceny 17 285 Kč. Do lokality Hurghada, kde se ubytování Panorama Bungalows nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Egyptě.

Jaké jsou možnosti dovolené v Egyptě?Výběr lokality
Svůj pobyt v Egyptě můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Egyptlastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Egyptě můžete vyzkoušet například také web Dovolená Egypt. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Rakousko First Minute, Slovensko First Minute nebo například Spojené arabské emiráty First Minute či Španělsko First Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Egypt - bungalovy - First Minute - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Egyptlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Egypta. Web Egyptlastminute.cz využívá cookies.