Egypt v červenci

Zobrazeno 1-10 z celkem 339

Nejlevnější Egypt v červenci

Nejlevnější Egypt v červenci

Nejlevnější dovolenou Egypt v červenci pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování The Grand Hotel. Svou rekreaci v období od 2.7. do 9.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 10 698 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. The Grand Hotel je situován v letovisku Hurghada. Doprava do letoviska Hurghada je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava, Linec, Norimberk. Využijte nejlevnější First Minute v Egyptě s průměrnou recenzí 78 % dle 1771 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Egypt v červenci

Egypt v červenci - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Egyptě? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Jaz Lamaya Resort v letovisku Marsa Alam. V období od 31.7. do 14.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 39 969 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 427 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 14 % z původní ceny 46 476 Kč. Do lokality Marsa Alam, kde se ubytování Hotel Jaz Lamaya Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Egyptě.

Egypt v červenci - nejlepší recenze

Egypt v červenci - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 107 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Albatros White Beach. V termínu od 10.7. do 24.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 39 329 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 33 % z původní ceny 58 700 Kč. Do lokality Hurghada, kde se ubytování Hotel Albatros White Beach nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Egyptě s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Egypt v červenci můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Egyptě.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Egyptě v červenci? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: bungalovy nebo hotely. Při výběru ubytování v Egyptě sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Egyptě. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Egyptě bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v červenci, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Egyptě. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Egypta, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Egypt v červenci levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Egyptě můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Egyptlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Egypta. Web Egyptlastminute.cz využívá cookies.