Egypt v dubnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 1113

Nejlevnější Egypt v dubnu

Nejlevnější Egypt v dubnu

Nejlevnější dovolenou Egypt v dubnu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování King Tut Aqua Park Beach Resort. Svou rekreaci v období od 3.4. do 10.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 10 798 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 24 % z původní ceny 14 208 Kč. King Tut Aqua Park Beach Resort je situován v letovisku Hurghada. Doprava do letoviska Hurghada je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Egyptě s průměrnou recenzí 72 % dle 214 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Egypt v dubnu

Egypt v dubnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Egyptě? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Gravity Sahl Hasheesh v letovisku Sahl Hasheesh. V období od 10.4. do 24.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 890 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 43 recenzujících cestovatelů. Do lokality Sahl Hasheesh, kde se ubytování Hotel Gravity Sahl Hasheesh nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Egyptě.

Egypt v dubnu - nejlepší recenze

Egypt v dubnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 236 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Steigenberger Coraya Beach. V termínu od 1.4. do 15.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 38 890 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 30 % z původní ceny 55 557 Kč. Do lokality Marsa Alam, kde se ubytování Hotel Steigenberger Coraya Beach nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Egyptě s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Egypt v dubnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Egyptě.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Egyptě v dubnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: bungalovy nebo hotely. Při výběru ubytování v Egyptě sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Egyptě. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Egyptě bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v dubnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Egyptě. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Egypta, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Egypt v dubnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Egyptě můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Egyptlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Egypta. Web Egyptlastminute.cz využívá cookies.