Egypt v květnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 237

Nejlevnější Egypt v květnu

Nejlevnější Egypt v květnu

Nejlevnější dovolenou Egypt v květnu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Ghazala Beach. Svou rekreaci v období od 14.5. do 21.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 12 592 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Ghazala Beach je situován v letovisku Sharm El Sheikh. Doprava do letoviska Sharm El Sheikh je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Bratislava. Využijte nejlevnější First Minute v Egyptě s průměrnou recenzí 78 % dle 226 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Egypt v květnu

Egypt v květnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Egyptě? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Bayview Resort Taba Heights v letovisku Taba. V období od 31.5. do 7.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 18 199 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 75 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 30 % z původní ceny 25 999 Kč. Do lokality Taba, kde se ubytování Hotel Bayview Resort Taba Heights nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Egyptě.

Egypt v květnu - nejlepší recenze

Egypt v květnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 107 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Albatros White Beach. V termínu od 22.5. do 29.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 25 259 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 33 % z původní ceny 37 700 Kč. Do lokality Hurghada, kde se ubytování Hotel Albatros White Beach nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Egyptě s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Egypt v květnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Egyptě.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Egyptě v květnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Egyptě sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Egyptě. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Egyptě bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v květnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Egyptě. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Egypta, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Egypt v květnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Egyptě můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Egyptlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Egypta. Web Egyptlastminute.cz využívá cookies.