Egypt v lednu

Zobrazeno 1-10 z celkem 1050

Nejlevnější Egypt v lednu

Nejlevnější Egypt v lednu

Nejlevnější dovolenou Egypt v lednu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování The Grand Hotel. Svou rekreaci v období od 7.1. do 14.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 9 418 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. The Grand Hotel je situován v letovisku Hurghada. Doprava do letoviska Hurghada je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň, Salzburg, Mnichov, Katovice. Využijte nejlevnější First Minute v Egyptě s průměrnou recenzí 78 % dle 1771 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Egypt v lednu

Egypt v lednu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Egyptě? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The Grand Makadi v letovisku Hurghada. V období od 16.1. do 23.1.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 178 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 78 % podle 490 recenzujících cestovatelů. Do lokality Hurghada, kde se ubytování The Grand Makadi nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute v Egyptě.

Egypt v lednu - nejlepší recenze

Egypt v lednu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 236 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Steigenberger Coraya Beach. V termínu od 2.1. do 16.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 36 390 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Marsa Alam, kde se ubytování Hotel Steigenberger Coraya Beach nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute v Egyptě s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Egypt v lednu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Egyptě.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Egyptě v lednu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Egyptě sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Egyptě. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Egyptě bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v lednu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Egyptě. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Egypta, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Egypt v lednu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Egyptě můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Egyptlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Egypta. Web Egyptlastminute.cz využívá cookies.