Egypt v říjnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 210

Nejlevnější Egypt v říjnu

Nejlevnější Egypt v říjnu

Nejlevnější dovolenou Egypt v říjnu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Minamark Beach Resort. Svou rekreaci v období od 2.10. do 9.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 11 724 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 6 % z původní ceny 12 472 Kč. Minamark Beach Resort je situován v letovisku Hurghada. Doprava do letoviska Hurghada je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Egyptě s průměrnou recenzí 76 % dle 522 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Egypt v říjnu

Egypt v říjnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Egyptě? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The Grand Palace v letovisku Hurghada. V období od 31.10. do 14.11.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 40 740 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 73 recenzujících cestovatelů. Do lokality Hurghada, kde se ubytování The Grand Palace nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Egyptě.

Egypt v říjnu - nejlepší recenze

Egypt v říjnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 183 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Steigenberger Al Dau Beach. V termínu od 31.10. do 7.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 600 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 19 % z původní ceny 35 309 Kč. Do lokality Hurghada, kde se ubytování Steigenberger Al Dau Beach nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Egyptě s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Egypt v říjnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Egyptě.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Egyptě v říjnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Egyptě sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Egyptě. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Egyptě bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v říjnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Egyptě. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Egypta, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Egypt v říjnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Egyptě můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Egyptlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Egypta. Web Egyptlastminute.cz využívá cookies.