Egypt v srpnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 336

Nejlevnější Egypt v srpnu

Nejlevnější Egypt v srpnu

Nejlevnější dovolenou Egypt v srpnu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování The Grand Hotel. Svou rekreaci v období od 27.8. do 3.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 11 258 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. The Grand Hotel je situován v letovisku Hurghada. Doprava do letoviska Hurghada je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava, Linec, Norimberk. Využijte nejlevnější First Minute v Egyptě s průměrnou recenzí 78 % dle 1771 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Egypt v srpnu

Egypt v srpnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Egyptě? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The Palace Port Ghalib v letovisku Marsa Alam. V období od 31.8. do 14.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 24 252 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 192 recenzujících cestovatelů. Do lokality Marsa Alam, kde se ubytování The Palace Port Ghalib nachází, se dostanete letecky, z letiště Katovice. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Egyptě.

Egypt v srpnu - nejlepší recenze

Egypt v srpnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 183 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Steigenberger Al Dau Beach. V termínu od 7.8. do 14.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 30 298 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Hurghada, kde se ubytování Steigenberger Al Dau Beach nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Egyptě s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Egypt v srpnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Egyptě.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Egyptě v srpnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Egyptě sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Egyptě. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Egyptě bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v srpnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Egyptě. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Egypta, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Egypt v srpnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Egyptě můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Egyptlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Egypta. Web Egyptlastminute.cz využívá cookies.